Previous Image
Next Image

info heading

info content


demi-logo-txt2
Data:March 2014
Vendodhja:Saranda
Klienti:Hotel Demi
Kategoria:Hotel
Demi Hotel është i  vendosur në Sarandë dhe ofron një restorant dhe një zonë plazhi privat. Wi-Fi falas është në dispozicion.
Çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar, TV të sheshtë me kanale satelitore dhe kabllore, një minibar,  një ballkon me pamje nga deti ose qyteti. Gjithashtu dhomat kan banjo private të pajisura me dush, tharëse flokësh dhe artikuj për tualetin.
Në Demi Hotel ju do të gjeni një bar dhe sallë pritjeje të përbashkët.
 

Lini një Përgjigje

KOMUNIKO ON LINE
KOMUNIKO ON LINE
Questions, doubts, issues? We're here to help you!
Connecting...
Dergo nje mesazh offline
Our operators are busy. Please try again later
:
:
:
Have you got question? Write to us!
:
:
This chat session has ended
Was this conversation useful? Vote this chat session.
Good Bad